Bi Yetenek’ de Yarışacaklar!

Son dönemlerde çok sayıda müzisyenin, sektörde yer edinmeye çalışmasıyla birlikte müzik yapabilmek için kurulan hayaller gün geçtikçe zorlaşıyor. Maddi ve manevi olarak destek görmek isteyen müzisyenler sıyırabilmek için birçok zorlukla sanat yapmaya çalışıyorlar. Müzik sektörünün nabzını yoklayan yapımcı firma “Kınay Production” ve “21 Medya”, bu alanda ki eksiliği ile ‘’ Bi Yetenek’’ Projesini hayata geçiriyor.

Kınay Production ve 21 Medya ortaklığıyla yapılan beste ve ses yarışması  ‘’Bi’ Yetenek ‘’ 1 Aralık 2018 tarihinde başvuruları almaya başlıyor.

Türkiye’nin En Büyük İnternet Ses Yarışması Başlıyor!

Karnaval Grup’un medya sponsoru olduğu yarışmada Türkiye’nin ilk defa online yetenek yarışması gerçekleştiriliyor olacak.

Kınay Production’un yapımcılığını üstlenmiş olduğu  Bi Yetenek yarışması , katılım gösteren müzisyenlere çok sayıda fırsat sunuyor.

1 aylık yarışma sonucunda oylama neticesinde şarkılarını kliplendirme fırsatıyla birlikte yapılacak karma albümde isimlerini duyurma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca büyük şehirlerde konser yapabilme fırsatı  ve yaz festivallerine katılım şansı yakalayacaklar. Yarışmacılar kendi söz ve bestelerini çektikleri amatör videoları göndererek bile başvuru yapabilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir